top of page
kiery

HODOWLA

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś."

Pierwszy miot w Naszej hodowli przyszedł na świat w 2008 roku, były to białe owczarki szwajcarskie. Na przestrzeni lat bardzo dużo się zmieniło. Każdy miot jest inny, każdy szczeniak rozwija się inaczej, a po odjeździe z nowymi właścicielami stanie się jednostką.  Po wielu odchowanych miotach i różnych scenariuszach, jestem przekonana, że 8 tygodni spędzone u hodowcy rzutuje na resztę życia i ma bezpośredni wpływ na aklimatyzację szczeniaka w dorosłym życiu u boku nowych opiekunów. 

W Naszej hodowli od zawszę stawiam na pierwszym miejscu charakter psów które kojarzę ze sobą. Szczenięta które przekazuje na Państwa ręce są kalką swoich rodziców. Dzięki odpowiedniej selekcji oraz kojarzeniu osobników wysokiej jakości, mam pewność że szczeniak będzie spełniał oczekiwania opiekuna. Od zawsze zależy mi żeby szczenięta wykazywały cechy użytkowe typowe dla rasy. 

Kolejnym ważnym aspektem jest zdrowie przekazywanych Państwu psów. Wszystkie psy używane u Nas w hodowli, są zdrowe, nie posiadają wad anatomicznych i nie są obciążone chorobami genetycznymi. 

bottom of page